Preskočiť na hlavný obsah

My "Modern romance" Happy Planner for July 2017- December 2018


Ahojte dnes tu mám pre vás náhľad na môj prvý Happy planner. Má tému Modern Romance, ktorá je v týchto hlavných farbách - ružová, zlatá, čierna. Zaujala ma hlavne kvôli kvetovaným motívom a srdiečkam. Mám tu náhľad na každý úvodné dve strany a rozdeľovacie strany na každý mesiac a na začiatku aj ukážku mesačného a týždenného prehľadu. Na konci sú zobrazené posledné dve záverečné strany.

Prvá strana

Dvojročný prehľad

Začiatok diára začína v júli 2017 a vždy si môžete napísať kto oslavuje narodeniny a ďalšie dôležité dátumy ako meniny a sviatky.

Mesačný prehľad

Týždenný prehľad na ukážku - každý mesiac má 4 strany so 4 týždňami - pričom niektoré obsahujú mottá v dolnej časti strán

Jedna z najkrajších dvojstrán

Ďalšia z mojich obľúbených dvojstrán


3.z mojich obľúbených dvojstránZáverečná strana na poznámky

Na konci je ešte odobrateľná strana z rozpisom, čo sa nachádza v organizéri

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.