Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy z Ostravy - prvý Happy planner a okrúhla osuška na pláž

Môj outfit z výletu/nákupov: šaty - Gate, taška - Primark, sandále - Deichman

Bodkovaná blúzka s čipkovanými detailami na rukávoch a kapucni, Gate

Ananásová miska z Jysku a stuha z Pepca

Môj prvý organizér Happy planner - recenzia v ďalšom článku
  
Veci z Ikey, ktoré som si kúpila boli tak nudné, že som radšej odfotila inšpiratívny kútik, ktorý mi pripomenul Alenku v ríši divov (kúpila som len to čo sme zabudli naposledy a klinčeky do steny :D)

Medzitým ako som som nakupovala mi domov prišla okrúhla osuška na pláž z Avonu ako darček za symbolickú cenu (asi 2-3 eurá), ktorá ma prekvapila nielen kvalitou ale aj velkosťou


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.