Preskočiť na hlavný obsah

Tyrkysová farba u mňa doma


Tyrkysová farba je jednou z mojich najobľúbenejších farieb a prevláda aj u mňa doma a to rovno v  dvoch izbách. Ako už niektorí viete, tyrkysovú sedačku som si kúpila začiatkom tohto roku do obývačky.  Podoba moje obývačky je momentálne presne ako ju vidíte na fotke vyššie. Chýba mi už len väčší konferenčný stolík a obývacie stena s lustrom. Všetok nábytok volím bielej farby a stenu rozmýšľam z bielo-hnedej kombinácie zmeniť na bežovú.


Druhou izbou kde tyrkysová prevláda na 2 stenách zo 4 je moja hosťovská izba/office. Práve pri tých dvoch stenách, ktorú sú namaľované mám posteľ a písací stôl. V tejto izbe by som chcela urobiť asi len galériu obrazov, ktorú som urobila nedávno v svojej izbe a na ktorú sa môžete čoskoro tešiť na blogu.
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.