Preskočiť na hlavný obsah

Zmena úchytiek na šatníkovej skrini


V Ikey som si včera kúpila na vyskúšanie nové úchytky na nábytok. Rozhodla som sa ich vyskúšať na šatníkovej skrini, nákupom jedného setu. V ňom máte dva kusy úchytiek a môžte si vybrať medzi rôznymi typmi, v mojom prípade to boli tieto porcelánové. Ich názov je na fotke dole.


Táto skriňa bola pôvodne bielo-hnedá, no aj som ju vytapetovala a rozhodla som sa zmeniť aj úchytky. Bola to pôvodne bratova skriňa, ale už ju nechcel a ja mám veľa oblečenia, tak som si ju nechala a rozhodla som sa ju prispôsobiť svojmu štýlu.


Nižšie môžte vidieť foto, ktoré som urobila počas tapetovania. Dolné časti sú už vytapetované, ale úchytky tam musím ešte dokúpiť. Fotku som urobila aby som zachytila ako šatníková skriňa vyzerala pred a zároveň po tapetovaní.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.