Preskočiť na hlavný obsah

Zmena úchytiek na šatníkovej skrini


V Ikey som si včera kúpila na vyskúšanie nové úchytky na nábytok. Rozhodla som sa ich vyskúšať na šatníkovej skrini, nákupom jedného setu. V ňom máte dva kusy úchytiek a môžte si vybrať medzi rôznymi typmi, v mojom prípade to boli tieto porcelánové. Ich názov je na fotke dole.


Táto skriňa bola pôvodne bielo-hnedá, no aj som ju vytapetovala a rozhodla som sa zmeniť aj úchytky. Bola to pôvodne bratova skriňa, ale už ju nechcel a ja mám veľa oblečenia, tak som si ju nechala a rozhodla som sa ju prispôsobiť svojmu štýlu.


Nižšie môžte vidieť foto, ktoré som urobila počas tapetovania. Dolné časti sú už vytapetované, ale úchytky tam musím ešte dokúpiť. Fotku som urobila aby som zachytila ako šatníková skriňa vyzerala pred a zároveň po tapetovaní.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.