Preskočiť na hlavný obsah

Moja sedačka ako posteľ s úložným priestorom


Po dlhom čase - takmer pol roku, prišiel čas na to, využiť moju novú sedačku ako posteľ pre dvoch a bola rozložená, vďaka čomu vám môžem ukázať jej výhody. Všetci iste viete, že ma dostala svojou tyrkysovou farbou a tiež tvarom. Má však aj úložný priestor na deky či vankúše a dá sa rozložiť. Po prvej noci na nej bola opakovane využitá aj na druhý deň a poviem vám, že tomu bude určite častejšie. Sama som si na nej vyskúšala spať a to na tyrkysovej časti, ktorá je mäkšia ako biela a spánok na nej bol dokonalý. No aj na bielu časť, ktorá má tvrdší matrac bola dobrá odozva. Zhrnuté a podčiarknuté, cena, ktorá bola za túto sedačku pre viacerých príliš veľká je opodstatnená. Doteraz som nenašla jedinú nevýhodu, práve naopak - nachádzam stále ďalšie.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.