Preskočiť na hlavný obsah

Moja sedačka ako posteľ s úložným priestorom


Po dlhom čase - takmer pol roku, prišiel čas na to, využiť moju novú sedačku ako posteľ pre dvoch a bola rozložená, vďaka čomu vám môžem ukázať jej výhody. Všetci iste viete, že ma dostala svojou tyrkysovou farbou a tiež tvarom. Má však aj úložný priestor na deky či vankúše a dá sa rozložiť. Po prvej noci na nej bola opakovane využitá aj na druhý deň a poviem vám, že tomu bude určite častejšie. Sama som si na nej vyskúšala spať a to na tyrkysovej časti, ktorá je mäkšia ako biela a spánok na nej bol dokonalý. No aj na bielu časť, ktorá má tvrdší matrac bola dobrá odozva. Zhrnuté a podčiarknuté, cena, ktorá bola za túto sedačku pre viacerých príliš veľká je opodstatnená. Doteraz som nenašla jedinú nevýhodu, práve naopak - nachádzam stále ďalšie.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.