Preskočiť na hlavný obsah

Blue lace dress from H&M



Všetci školáci a študenti sa tento týždeň vrátili do späť školy a mňa čaká sa nasledujúci týždeň vrátiť späť do práce po dovolenke. A vybrala som si na to aj nový outfit - tieto modré čipkované šaty s výstrihom na chrbte. Podarilo sa mi ich nájsť vo výpredaji online, z 40 eur na polovicu, ale zároveň mali zľavu 20% aj na zľavnené výrobky plus poštovné zdarma. To znamená len jedno a to že za 16 eur museli byť tieto šaty moje. Majú naozaj krásny romantický nádych. A tá cena je naozaj super pokiaľ ušetríte 27 aj s poštovným. Už len dúfať, že stihnú prísť do utorka.



Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.