Preskočiť na hlavný obsah

17 týždňov tehotnáKtorý týždeň? 17 a 0 dní
Pribrala som/schudla som? Vážim 53,6 kg, takže som pribrala 0,1 kg. Obvod brucha v najširšej časti je 82 cm.
Tehotenské oblečenie? ešte nenosím, vďaka mojim preferenciám k legínam namiesto džínsom, lebo inak by som už asi gombík na nich nezapla alebo by nebolo pohodlné ich nosiť
Strie? nie, akurát čoraz častejšie cítim svrbenie kože ako sa naťahuje (na fotke vidieť iba čiary z oblečenia)
Spánok? klasika, x-krát v noci na toalete, kvôli tomu, že večer bývam nevysvetliteľne viac smädná
Najlepší moment týždňa? víkend a dnešné nákupy (viď. foto dole) :)
Chýba mi niečo? krátke smeny v práci, keďže namiesto 10 hodín robím 11-12 
Cítim pohyby? ešte nie
Na čo mám chuť? jablkovo - škoricový čaj s názvom Horúce jabĺčko 
Z čoho mi býva zle? z ničoho konkrétneho
Je to už na mne vidieť? áno, večer vždy viac ako ráno
Pohlavie? stále nevieme, ale rozhodla som sa, že ak ho nezistí gynekológ na bežnej prehliadke kvôli tomu, že sa neukáže, skúsim špecializovanú kliniku v Žiline, kde zisťujú pohlavie bábätka.
Náznaky pôrodu? nie
Pupok vonku alebo dnu dnu, ale vyzerá, že možno vyjde čoskoro von
Šťastná alebo náladová? náladová a unavená ako minulý týždeň
Na čo sa teším? na odhalenie pohlavia 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.