Preskočiť na hlavný obsah

Moje obľúbené časopisy v tehotenstve


Mojím top časopisom je zatiaľ Mama a ja, ktorý si kupujem už od kedy vieme, že čakáme bábätko. Ostal mi však doma jeden z minulého roku, ktorý tu nechala ešte vtedy tehotná sesternica a mal práve článok na môj práve prebiehajúci 4.mesiac tehotenstva. Žiaľ, tento rok už podobné články v tomto časopise nenájdete, ale zaujímavou rubrikou je tiež rubrika tehotenstiev/pôrodov v zahraničí (napr. tento mesiac sa môžete dozvedieť ako sa rodí v Chorvátsku).


Tento mesiac som si kúpila aj svoju prvú Maminku, ktorej zatiaľ nemám čo vytknúť, pretože ma zaujal článok o tehotenstve Kate Middleton a pôrodoch v Anglicku, no zároveň aj praktické rady, čo treba vybaviť pred a po pôrode. Ani tu som však nenašla to, čo minulý rok v Mama a ja. Preto rozmýšľam, že skúsim ešte časopis Dieťa, ktorý som nemala to šťastie držať v rukách alebo si prečítať. V každom prípade v každom časopise sa dozviem niečo nové, sú ľahšie ako knihy a rýchlejšie na prečítanie. Pod stromček by som si ale rada kúpila knihu Bude to...dievča alebo chlapec, podľa toho, aké pohlavie čakáme. Na jar by to zas mohla byť kniha o vývoji dieťatka do prvého roka/resp. do 3 rokov.Nabudúce sa môžete tešiť na moje obľúbené aplikácie v tehotenstve

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nákupy z Ostravy - Kik, Ikea, New Yorker, nová zberateľská Barbie

Obliečky na posteľ 140x200 cm, Kik (tieto obliečky som obdivovala aj u nás n Slovensku, ale nemala som to šťastie si ich na druhý raz vziať, ani v Čadci ani v Žiline, ale nevadí, lebo teraz vyšli namiesto 14 eur za 10)
Set 2 koncoviek na garnižu, Ikea 
Obliečka na vankúš 60x60 cm, Ikea (v skutočnosti som si kúpila až dve, ale to som nevedela, že najväčší rozmer vankúša, ktorý doma mám je ten na posteli, pričom je obdĺžnikový a menší od toho mám 50x50 cm, takže musím kúpiť aj výplň do vankúšov)
2x police Skurar, Ikea (z tejto kolekcie už mám takmer všetko okrem hodín a závesného kvetináča, ale nad tými hodinami premýšľam tiež, no poličky boli v zľave, tak sa oplatili rovno obe)
Set 3 obrazov, Ikea (opäť nieoč na čo som si robila už dlhšie zálusk a oplatilo sa počkať si na zľavu)
Šortky na spanie, New Yorker (dôvod nákupu je jasný - pompomy a takisto zľava)
Detailný záber na pompomy

Nohavičky, New Yorker (Zvyčajne sa spodnou bielizňou nechválim, ale takýmto som neodolala - I donut care…