Preskočiť na hlavný obsah

Moje obľúbené časopisy v tehotenstve


Mojím top časopisom je zatiaľ Mama a ja, ktorý si kupujem už od kedy vieme, že čakáme bábätko. Ostal mi však doma jeden z minulého roku, ktorý tu nechala ešte vtedy tehotná sesternica a mal práve článok na môj práve prebiehajúci 4.mesiac tehotenstva. Žiaľ, tento rok už podobné články v tomto časopise nenájdete, ale zaujímavou rubrikou je tiež rubrika tehotenstiev/pôrodov v zahraničí (napr. tento mesiac sa môžete dozvedieť ako sa rodí v Chorvátsku).


Tento mesiac som si kúpila aj svoju prvú Maminku, ktorej zatiaľ nemám čo vytknúť, pretože ma zaujal článok o tehotenstve Kate Middleton a pôrodoch v Anglicku, no zároveň aj praktické rady, čo treba vybaviť pred a po pôrode. Ani tu som však nenašla to, čo minulý rok v Mama a ja. Preto rozmýšľam, že skúsim ešte časopis Dieťa, ktorý som nemala to šťastie držať v rukách alebo si prečítať. V každom prípade v každom časopise sa dozviem niečo nové, sú ľahšie ako knihy a rýchlejšie na prečítanie. Pod stromček by som si ale rada kúpila knihu Bude to...dievča alebo chlapec, podľa toho, aké pohlavie čakáme. Na jar by to zas mohla byť kniha o vývoji dieťatka do prvého roka/resp. do 3 rokov.Nabudúce sa môžete tešiť na moje obľúbené aplikácie v tehotenstve

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo