Preskočiť na hlavný obsah

Tehotenské miľníkové kartičky z Milniky.sk


Predvčerom som si objednala tieto krásne kartičky na miľníky počas môjho tehotenstva a už dnes sú u mňa doma. Na to, že to bol sviatok, prišli naozaj veľmi rýchlo a sú presne ako na fotkách. Odfotografovala som všetkých 30 a dala do viacero skupín, aby ste mali lepší prehľad.
Každé 4 týždne od 12. do 40 máte na obrázku s ovocím, ktorého veľkosť má vaše dieťatko. Okrem toho sa na začiatku tehotenstva môžete odfotiť s kartou čakáme bábätko a na konci Dnes máme termín respektíve je aj kartička ak prenášate Nechce sa mi von, zobrazená na jednej z fotiek nižšie.


Ultrazvuk, počutie srdiečka, meno, či prvé kopnutie si môžete tiež zaznačiť. Meno si napíšete dopredu a na každej z 30 kariet je vzadu priestor na dátum, kedy ste zažili daný miľník.


Pohlavie vášho dieťatka môžete zverejniť s fotkuo ultrazvuku alebo jednou z týchto kartičiek. Ak máte doma už jedno dieťa, môžete ho odfotiť so súrodeneckou kartičkou.


Bábätkovské prvé oblečenie, hračku si znázorníte na jednu z kartičiek vyššie.


Ďalšie s kartičiek sú keď idete s bruškom na prvú dovolenku alebo vaším obľúbeným jedlom.


Na prázdne kartičky môžete pripísať ďalšie miľníky typu Už máme tehotenskú knižku, Budem babička/deduško/teta/strýko..., Tvoja postielka, ak čakáte dvojičky môžete napísať o tom :)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo