Preskočiť na hlavný obsah

Tehotenské miľníkové kartičky z Milniky.sk


Predvčerom som si objednala tieto krásne kartičky na miľníky počas môjho tehotenstva a už dnes sú u mňa doma. Na to, že to bol sviatok, prišli naozaj veľmi rýchlo a sú presne ako na fotkách. Odfotografovala som všetkých 30 a dala do viacero skupín, aby ste mali lepší prehľad.
Každé 4 týždne od 12. do 40 máte na obrázku s ovocím, ktorého veľkosť má vaše dieťatko. Okrem toho sa na začiatku tehotenstva môžete odfotiť s kartou čakáme bábätko a na konci Dnes máme termín respektíve je aj kartička ak prenášate Nechce sa mi von, zobrazená na jednej z fotiek nižšie.


Ultrazvuk, počutie srdiečka, meno, či prvé kopnutie si môžete tiež zaznačiť. Meno si napíšete dopredu a na každej z 30 kariet je vzadu priestor na dátum, kedy ste zažili daný miľník.


Pohlavie vášho dieťatka môžete zverejniť s fotkuo ultrazvuku alebo jednou z týchto kartičiek. Ak máte doma už jedno dieťa, môžete ho odfotiť so súrodeneckou kartičkou.


Bábätkovské prvé oblečenie, hračku si znázorníte na jednu z kartičiek vyššie.


Ďalšie s kartičiek sú keď idete s bruškom na prvú dovolenku alebo vaším obľúbeným jedlom.


Na prázdne kartičky môžete pripísať ďalšie miľníky typu Už máme tehotenskú knižku, Budem babička/deduško/teta/strýko..., Tvoja postielka, ak čakáte dvojičky môžete napísať o tom :)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nákupy z Ostravy - Kik, Ikea, New Yorker, nová zberateľská Barbie

Obliečky na posteľ 140x200 cm, Kik (tieto obliečky som obdivovala aj u nás n Slovensku, ale nemala som to šťastie si ich na druhý raz vziať, ani v Čadci ani v Žiline, ale nevadí, lebo teraz vyšli namiesto 14 eur za 10)
Set 2 koncoviek na garnižu, Ikea 
Obliečka na vankúš 60x60 cm, Ikea (v skutočnosti som si kúpila až dve, ale to som nevedela, že najväčší rozmer vankúša, ktorý doma mám je ten na posteli, pričom je obdĺžnikový a menší od toho mám 50x50 cm, takže musím kúpiť aj výplň do vankúšov)
2x police Skurar, Ikea (z tejto kolekcie už mám takmer všetko okrem hodín a závesného kvetináča, ale nad tými hodinami premýšľam tiež, no poličky boli v zľave, tak sa oplatili rovno obe)
Set 3 obrazov, Ikea (opäť nieoč na čo som si robila už dlhšie zálusk a oplatilo sa počkať si na zľavu)
Šortky na spanie, New Yorker (dôvod nákupu je jasný - pompomy a takisto zľava)
Detailný záber na pompomy

Nohavičky, New Yorker (Zvyčajne sa spodnou bielizňou nechválim, ale takýmto som neodolala - I donut care…