Preskočiť na hlavný obsah

Update: 15 týždňov tehotná


Ktorý týždeň? 15 a 1 deň
Pribrala som/schudla som? Som na tom podľa poradne stále rovnako ako minulý mesiac, teda za posledný týždeň žiadna zmena. Dokonca u lekára menili váhu za digitálnu, ktorá ukázala o 1 kilo menej ako minule, no vraj tá predtým nevážila presne, čo by aj sedelo, keďže nie je možné schudnúť keď mi nebolo zle ani som necvičila ani nedržala diétu, práve naopak stále niečo "zobkám".
Tehotenské oblečenie? nie
Strie? nie
Spánok? Neviem či to je maximum ale jednu noc som bola na wc až 4 krát a nikdy sa mi nechce vstať z postele a preto je to o to horšie...Nebyť toho, necítim sa nejako nepohodlne a spím ako v bavlnke.
Najlepší moment týždňa? Zvládnutý trojdňový predmanželský kurz, na ktorom sme si okrem iného mohli podržať "maketu" 12 týždňového bábätka, čo je len o pár cm menšie ako to naše práve teraz.
Chýba mi niečo? pár dní voľna, keďže som bola teraz v neustálom kolotoči povinností práca-kurz-práca
Cítim pohyby? ešte stále nie 
Na čo mám chuť? ak si dám sladké raňajky, tak obed musí byť slaný (polievka/mäso) a večera môže byť zas sladká, ale ak je obed sladký (palacinky) musí sa teda zmeniť aspoň večera, lebo mi zo sladkého býva ťažko
Z čoho mi býva zle? Z ovocného času, zelených orbitiek a ďalších vecí, na ktoré som bola zvyknutá kedysi každý deň.
Je to už na mne vidieť? pomaly ale isto áno
Pohlavie? stále nevieme, ale snáď na najbližšej poradni 4.decembra alebo niekedy v tom mesiaci, keď už sa to bude dať zistiť
Náznaky pôrodu? nie
Pupok vonku alebo dnu dnu
Šťastná alebo náladová? Náladová a unavená
Na čo sa teším? od stredy do piatku mám 3 dni voľna aj vďaka sviatku, tak si poriadne oddýchnem po celkom nabitom týždni

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nákupy z Ostravy - Kik, Ikea, New Yorker, nová zberateľská Barbie

Obliečky na posteľ 140x200 cm, Kik (tieto obliečky som obdivovala aj u nás n Slovensku, ale nemala som to šťastie si ich na druhý raz vziať, ani v Čadci ani v Žiline, ale nevadí, lebo teraz vyšli namiesto 14 eur za 10)
Set 2 koncoviek na garnižu, Ikea 
Obliečka na vankúš 60x60 cm, Ikea (v skutočnosti som si kúpila až dve, ale to som nevedela, že najväčší rozmer vankúša, ktorý doma mám je ten na posteli, pričom je obdĺžnikový a menší od toho mám 50x50 cm, takže musím kúpiť aj výplň do vankúšov)
2x police Skurar, Ikea (z tejto kolekcie už mám takmer všetko okrem hodín a závesného kvetináča, ale nad tými hodinami premýšľam tiež, no poličky boli v zľave, tak sa oplatili rovno obe)
Set 3 obrazov, Ikea (opäť nieoč na čo som si robila už dlhšie zálusk a oplatilo sa počkať si na zľavu)
Šortky na spanie, New Yorker (dôvod nákupu je jasný - pompomy a takisto zľava)
Detailný záber na pompomy

Nohavičky, New Yorker (Zvyčajne sa spodnou bielizňou nechválim, ale takýmto som neodolala - I donut care…