Preskočiť na hlavný obsah

Čo som dostala pod stromček 2017

Knihy Kráska a zviera - Zakliata v knihe a Kuchyňa Lidla pre malých kuchárov


Ahojte, dnes mám pre vás článok s vecami, ktoré som dostala tento rok pod stromček. Nie je ich síce toľko čo po minulé roky, ale za to mám aj iné darčeky, ktoré v článku nie sú - dieťatko pod srdcom, naše svadobné obrúčky, ktoré zverejníme až na svadobných fotografiách a nakoniec ma jeden darček čaká až zajtra zhodou náhod na meniny - a to ultrazvuk bábätka na ktorom asi konečne zistíme pohlavie. Takže to najlepšie ešte len príde!

Biele hodinky s mašľou

Svietnik so sviečkou

DVD Malý princ

Drevená dekorácia s nápisom láska

Závesná dekorácia Vitaj Doma, ktorú možno použiť aj pri fotení bábätka, keď prídeme z pôrodnice

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.