Preskočiť na hlavný obsah

Sviatočné prestieranie a vianočné oblečenie


V poslednej dobe som toho veľa nenakúpila, ale to je tým, že viac šetrím. No Vianociam sa len taj odolať nedá a potrebujeme obliecť nielen seba, ale aj Vianočný stôl.


V Tescu som si kúpila túto sobíkovú sadu, ktorá sa predáva zvlášť. Z minulého roka mám červené podtácky z Kiku, ktoré sa hodia pod tieto papierové taniere či už na koláče alebo iné pochutiny. A do stojana na servítky môžem dať tieto krásne servítky. Všetko je to ako vravím z papiera, takže to stojí dokopy cez 3 eurá.


Z obchodu House mám aj tričko s krátkym rukávom Baby it's cold outside a z F&F tašku It's the most wonderful time of the year. Svoje obľúbené vianočné pesničky tak nosím so sebou, vždy keď mám jednu z týchto vecí na sebe.
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo