Preskočiť na hlavný obsah

25 týždňov tehotná a 1 deň vydatá


Ktorý týždeň? 25 a 1 deň
Pribrala som/schudla som? Pribrala. Vážim 58,3 kg a môj pás má 90 cm.
Tehotenské oblečenie? nové legíny a pančuchy z Lidl
Strie? nie
Spánok? kvôli svadbe bol trocha problém
Najlepší moment týždňa? včerajšia svadba s budúcim oteckom
Cítim pohyby? áno :)
Na čo mám chuť? po svadbe už ani sama neviem, som celkom prejedená
Z čoho mi býva zle? nič konkrétne
Pokiaľ si ešte dovidím cez bruško? na nohy
Pohlavie? dievčatko :) 
Náznaky pôrodu? nie, našťastie
Symptómy? ďalší kŕč v nohe v noci ale bez prasknutej žilky
Pupok vonku alebo dnu? vonku, kričí aj pod tričkom
Šťastná alebo náladová? náladová a ku koncu šťastná
Na čo sa teším? na každý voľný deň v týždni, potrebujem čoraz viac oddychu namiesto státia

Obrúčka na prste alebo dole z prsta? čerstvo na prste

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.