Preskočiť na hlavný obsah

Moja nová jedáleň z Ikey


Minulú nedeľu sme si urobili výlet do Bratislavskej Ikey, kde sme si vybrali jedálenský stôl so stoličkami a postieľku s matracom a všetkými potrebnými doplnkami od paplóna, vankúša po ochranu matraca. Postieľku sme ešte neskladali, kedže máme ešte necelé 4 mesiace, ale stôl sme postavili ešte v deň nákupu a tu je výsledok. Stôl je vhodný pre 4 až 8 ľudí, kedže sa dá ešte rozložiť. Stoličky sme zatiaľ zobrali len 4, s tým, že sme zatiaľ len dvaja a čakáme prvý prírastok, ale samozrejme, neskôr aj kvôli návštevám budeme riešiť ďalšie. 


Bielu farbu nábytku som vybrala ja, kedže som jej fanúšičkou, stoličky snúbenec a stôl sa nám páčil obom. Najviac si ma získali jeho nohy a tiež možnosť rozloženia, takže môžme prijímať nielen väčšie návštevy, ale mať napríklad oslavy narodenín či vianočnú oslavu. Ak vám zaujal stôl alebo stoličky, nižšie pridám link na ne. Stôl aj postieľka boli v zľave. Stôl je do konca mesiaca pre držiteľov karty Ikea Family a postieľka do 17.januára.


Stôl Ingatorp - v januári môžete ušetriť až 70 eur
Stoličky Ekedalen
Postieľka Hensvik - môžete ušetriť 10 eur do 17.1.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo