Preskočiť na hlavný obsah

Moje svadobné šaty, účes, kytica a iné detaily


Moje svadobné šaty sú rovnako ako nižšie spomínaný závoj a kožuch zo svadobného salónu Garison v Žiline. Šaty mali krásnu čipku, mašľu cez bruško a rukávy, ktoré som ja chcela mať pretože sa mi nepáčia klasické korzetové šaty, ktoré je potrebné pri menších prsiach stále nadvihovať. Keďže šlo o úplne nové šaty, vyšli 430 eur na požičanie. Predajnú cenu presne neviem, keďže som si šaty kupovať nechcela.


Závoj ladil k šatám dokonale, bol z toho istého materiálu. Jeho požičanie vyšlo 30 eur.


Kožuch je nevyhnutný len pre zimné svadby, no a na našej bolo nielen chladno ale aj sneh. Jeho požičanie vyšlo rovnako ako pri závoji.


Svadobný účes som chcela mať vyčesaný drdol a zároveň aby bol zapletený, keďže vlasy tak držia aj bez tony laku. Z ofiny my tak vznikli dva francúzsky zapletené vrkoče, ktoré vzadu sponkami zakryla moja kaderníčka.  Deň pred svadbou som mala aj skúšku účesu aby sme mali predstavu o čase česania. Celková cena cez moju známu bola prekvapivých 30 eur.


Prvý raz som mala aj gélové nechty a to v trblietavej lososovej farbe. Ich cena bola na prvý raz 20 eur, pri opakovaných gélových nechtoch je nižšia.


Môj svadobný makeup pozostával z neutrálnych pier, očnej linky v kombinácií s očnými tieňmi a prirodzeným obočím. Cena makeupu s úpravou obočia deň pred bola 20 eur.


A nakoniec moja svadobná kytica bola z bielych ruží, ktoré som chcela osviežiť troškou fialovej, ktorú sme mali aj vo výzdobe. Cena spolu s rovnakým pierkom pre ženícha bola niečo cez 50 eur.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna