Preskočiť na hlavný obsah

Moje svadobné šaty, účes, kytica a iné detaily


Moje svadobné šaty sú rovnako ako nižšie spomínaný závoj a kožuch zo svadobného salónu Garison v Žiline. Šaty mali krásnu čipku, mašľu cez bruško a rukávy, ktoré som ja chcela mať pretože sa mi nepáčia klasické korzetové šaty, ktoré je potrebné pri menších prsiach stále nadvihovať. Keďže šlo o úplne nové šaty, vyšli 430 eur na požičanie. Predajnú cenu presne neviem, keďže som si šaty kupovať nechcela.


Závoj ladil k šatám dokonale, bol z toho istého materiálu. Jeho požičanie vyšlo 30 eur.


Kožuch je nevyhnutný len pre zimné svadby, no a na našej bolo nielen chladno ale aj sneh. Jeho požičanie vyšlo rovnako ako pri závoji.


Svadobný účes som chcela mať vyčesaný drdol a zároveň aby bol zapletený, keďže vlasy tak držia aj bez tony laku. Z ofiny my tak vznikli dva francúzsky zapletené vrkoče, ktoré vzadu sponkami zakryla moja kaderníčka.  Deň pred svadbou som mala aj skúšku účesu aby sme mali predstavu o čase česania. Celková cena cez moju známu bola prekvapivých 30 eur.


Prvý raz som mala aj gélové nechty a to v trblietavej lososovej farbe. Ich cena bola na prvý raz 20 eur, pri opakovaných gélových nechtoch je nižšia.


Môj svadobný makeup pozostával z neutrálnych pier, očnej linky v kombinácií s očnými tieňmi a prirodzeným obočím. Cena makeupu s úpravou obočia deň pred bola 20 eur.


A nakoniec moja svadobná kytica bola z bielych ruží, ktoré som chcela osviežiť troškou fialovej, ktorú sme mali aj vo výzdobe. Cena spolu s rovnakým pierkom pre ženícha bola niečo cez 50 eur.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo