Preskočiť na hlavný obsah

11 týždňov do pôrodu - nachystaný šatník pre našu maličkú a novinky v ňom


V pondelok som si rozdelila šuplíky komody na 3 časti - od 0-3, 3-6- 6-9 mesiacov a zvyšok väčších vecí - 9 + som nechala v skrini. Vďaka tomu som prišla na to, ktorých vecí mám dosť a ktoré ešte musím dokúpiť. Väčšinu vecí tvoria body - s krátkym alebo dlhým rukávom, dupačky, legíny, svetríky, šaty, podbradníky, čiapky a čelenky, ponožky, ... Máme už aj prvú bundu a kožúšok. Nižšie si môžete pozrieť zopár prírastkov do šatníka našej malej, každé z iného obchodu ako ochutnávku. F&F je náš favorit, Pepco je cenovo dostupné a z H&M máme všetky čelenky a prvé body.

Šaty s ananásmi a pelikánmi, F&F

Srdiečkové body s dlhým rukávom, H&M KidsDupačky a body, Pepco

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo