Preskočiť na hlavný obsah

29 týždňov tehotná - problémy so spánkom


Ktorý týždeň? 29 a 0 dní
Pribrala som/schudla som? pribrala - vážim 60,1 kg. Môj pás meria 96 cm.
Tehotenské oblečenie? aby som sa stále neopakovala s tým, že nemám nič nové, rozhodla som sa ukázať, čo teda nosím v jednom z článkov budúci týždeň
Strie? nie
Spánok? nič moc, tento týždeň som naposledy dobre spala túto noc, inak sa stále pretáčam z boka na bok a na chrbát
Najlepší moment týždňa? Valentín, na ktorého som dostala od manžela okrem toho, čo som si priala - kniha a puzzle aj mnou dlho vytúžený melón!


Cítim pohyby? áno
Na čo mám chuť? melón
Z čoho mi býva zle? nič konkrétne
Pohlavie? dievčatko, pre ktoré stále čosi pribúda narozdiel odo mňa, ale mne stačí pár kúskov oblečenia a knihy o bábätku :)


Perinka s hniezdom, spací vak a plachty z Tesca

Náznaky pôrodu? nie
Symptómy?  bolesť chrbta a pod rebrami, posledný kŕč v nohe som mala minulú nedeľu
Pupok vonku alebo dnu? vonku
Šťastná alebo náladová? šťastná
Na čo sa teším? na postavenie postieľky a nákupy kočíka a ďalších potrebných vecí pre malú (vanička, hojdacie kresielko, perinka, ...)

Obrúčka na prste alebo dole z prsta? na prste

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.