Preskočiť na hlavný obsah

Indiánska textilná kolekcia na Predeti.skDnes mám pre vás ukážku tejto nádhernej indiánskej kolekcie z obchodu a eshopu Predeti.sk, ktorú si plánujem zaobstarať aj ja sama. Obsahuje nádherné textílie - obliečky do postieľky, deku, zavinovačku, látkové plienky a nakoniec osušku. A to nie je všetko je v dvoch farebných kombináciách, takže ak čakáte dievčatko ako ja je tu pre vás Indiánka v ružovo tyrkysovej kombinácií alebo ak chlapca, tak Indián v žlto-hnedej kombinácií.Ceny obliečok sú v závislosti od toho či chcete k nim aj hniezdo okolo stien postieľky - bez neho vyjdu 25,25 eur a s ním 36,83 eur.


Nasledujú zavinovačky pre bábätká, ktorých ceny sú podľa toho, či ich chcete s výplňou buď 17,88 eur alebo bez nej za 13,67 eur.

 

Tieto krásne deky, ktoré sú obojstranné vyjdú 26,31 eur.Set 2ks bavlnených plienok, ktoré možno použiť klasicky, ako podbradník alebo len ako letnú prikrývku stoja 8,41 eur.A nakoniec netreba zabudnúť na kúpeľ. Osušky s kapucňou stoja 13,67 eur.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.