Preskočiť na hlavný obsah

Môj neutrálny/pastelový tehotenský šatník na sezónu zima/jar

Dnes mám pre vás pripravený sľubovaný článok o mojom tehotenskom šatníku, ktorý tvoria väčšinou neutrálne farby s pastelovými kúskami.

Vrchné diely - vesta aj sveter z Primarku sú vhodné na zimnú sezónu a praktické lebo nemajú žiadne zapínanie na gombíky ani zips.
Nohavice - obe tehotenské legíny striedam s klasickými, ktoré som nosila aj pred tehotenstvom. Vrchné sú z Lidl a dolné z H&M. Sú tmavšie oproti mojim vrchným dielom a topom a majú časti zakrývajúce bruško na pravých fotkách.

Tričká/Svetre - okrem prvého tehotenského z H&M sú zvyšné klasické z New Yorkeru, Primarku a Tesca.

Ako vidíte, nemusíte veľa investovať do tehotenského oblečenia, pretože veľa vecí, ktoré máte doma a nie sú príliš obtiahnuté. Predtým som  bola veľkosť S a teraz mám dojem, že som maximálne tak M, hoci môj kabát vo veľkosti M je mi teraz akurát. 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo