Preskočiť na hlavný obsah

31 týždňov tehotná - 2 mesiace do pôrodu a veľké nákupy z Predeti.sk


Ktorý týždeň? 31 a 0 dní
Pribrala som/schudla som? Vážim 61,6 kg, takže pribrala. Nie je to však nič strašné. Môj pás meria 99 cm, takže o týždeň už možno prekročím 100 cm, či je naizaj ďaleko od ideálnej 60tky, ale tú som zase ani nikdy nemala.
Tehotenské alebo detské oblečenie? Nové podprsenky, vhodné aj na kojenie z Lidla. Chcela som aj topy určené na kojenie, ale už nemali moju veľkosť. Kúpila som tam tiež tyrkysový overal na spanie.
Strie? áno :( Na pravom prsníku a dokonca aj pod bruškom, ktoré som si asi len nevšimla skôr.
Spánok? nepamätám na noc kedy som nemusela vstať na wc alebo som nebola hore niekedy nad ránom, zvyčajne medzi druhou až 5 hodinou
Najlepší moment týždňa? Včerajšia poradňa, na ktorej som opäť videla maličkú, bolo mi potvrdené jej pohlavie, zdravie a poloha hlavičkou dole, ktorá je tá správna na normálny pôrod, tak v nej snáď ostane. Tiež som dostala svoje nákupy zo stránky Predeti.sk, kde sme kúpili okrem iného vaničku, odsávačku nošteka, teplomer, ... a veľa ďalších vecí, ktoré asi spracujem do článku nasledujúci týždeň.Cítim pohyby? áno, cítim aj vidím :)
Na čo mám chuť? na zmrzlinu
Z čoho mi býva zle
Pohlavie? dievčatko
Náznaky pôrodu? nie, ani len poslíčkovia
Symptómy? bolesť pod pravým rebrom, kde má malá zrejme rada vyložené nôžky
Pupok vonku alebo dnu? vonku
Šťastná alebo náladová? šťastná
Na čo sa teším? na to keď mi príde včera objednaný kočík (3 kombinácia) Gmini Grand v bordovej farbe.

Obrúčka na prste alebo dole z prsta? na prste

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.