Preskočiť na hlavný obsah

DIY projekt - rozdeľovače veľkostí oblečenia do detského šatníka


V stredu som si urobila taký menší DIY projekt z farebného papiera a nálepiek. Na rozdelenie veľkostí oblečenia pre bábätká od 0-3, 3-6, 6-9, 9-12, 12-18 a 18-24 mesiacov sú vhodné tieto rozdeľovače, ktoré buď zavesíte priamo do šatníka alebo na vešiak, s prvým oblečením v danej kategórií. Ako predlohu som použila drevenú tabuľku na kľučku dverí Nerušiť. Tú som obkreslila na farebné papiere 2 farieb, ale môžete použiť ako jednu farbu tak aj každú inú. Potom som nalepila tyrkysové nálepky, ktoré mali miesto na text, kde som vpísala mesiace, na ktoré je oblečene vhodné. Nakoniec som ich už len ozdobila po dvoch nálepkách. Tento nápad som videla myslím na Pintereste, ale kúpiť sa dajú napríklad na Ebay-i či iných zahraničných stránkach.
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo