Preskočiť na hlavný obsah

DM Babybonus pre tehotné a mamičky detí do 2 rokov


Nedávno mi moja kamarátka, už mama, povedala o Babybonuse v Dm drogérií, ktorý je určený pre tehotné a mamičky a zahŕňa vzorky zdarma rovnako ako aj zľavy na detský tovar. Tento program prebieha od vášho tehotenstva - stačí sa zaregistrovať a vypísať údaje o vašom termíne pôrodu, ktorý neskôr doplníte o ďalšie údaje, keď sa bábätko narodí. Každého pol roka dostanete nový balíček vzoriek a kupónov a to až do 2 rokov vášho dieťatka. Ja som si po registrácií mohla vypýtať ten svoj na pokladni ktorejkoľvek DM Drogérie a toto som mala vo svojom:

Vzorky
2 Pampers Premium care vo veľkosti 1 pre novorodencov od 2 do 5 kg

Vzorky seba med- ženský intímny gél a detská umývacia emulzia vhodná od narodenia

Brožúrky a zľavy
Naľavo je kupónová brožúrka a vpravo brožúrka pre mladých rodičov na prečítanie


Kupónová brožúrka obsahuje mnoho zliav na rôzne produkty - od výživ, cez plienky, kozmetiku až po kupóny na rôzne eshopy, takže ju využijete nielen v samotnej drogérií, ale aj inde

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo