Preskočiť na hlavný obsah

Ergonomické nosiče na deti TULA


Dnes tu mám pre vás opäť ďalší tehotensko-mamičkovský článok. Mám pocit, že sa v týchto posledných dňoch blog zmenil alebo začal orientovať len na túto tému, ale je toho toľko, že som aj rada. Už žiadne články raz za týždeň. Pokojne aj každý deň. 
V dnešnom som sa rozhodla pozrieť sa na nosiče pre detičky a to tie pevnejšie, ergonomické, kedže mám o ne skôr záujem ako o látkové. Dôvod je jednoduchý, neverila by som si so zaväzovaním šatky, ale tieto majú pásy na upevnenie dieťatka. Vybrala som aj konkrétnu značku Tula, ktorá ma zaujala 3 kategóriami nosenia a svojimi krásnymi vzormi (na fotkách pridávam 3 dievčenské a 2 chlapčenské).


Prvá kategória nosenia je Free to grow od narodenia až do 20,4 kg čo by malo byť asi zhruba 48 mesiacov. 4 roky sú už podľa mňa na nosenie príliš, ale čo ma zaujalo je to, že si pásy môžete upravovať ako dieťatko rastie a tak využiť tento nosič zo všetkých asi najviac, ak ešte len dieťatko čakáte podobne ako ja. Ich cena sa pohybuje okolo 160 eur.


2.kategória je Baby Standard a tá je od 7 kg čo je cca 5 mesiacov, ale výnimku robí to, ak použijete novorodeneckú vložku, tak ho môžete používať opäť od narodenia. Ich cena je 140 eur.


Poslednou kategóriou je Tula Todler vhodný od 18 mesiacov (výška 81cm a váha od 11 kgdo 22 kg). Ich cena je 150 eur.


Tak čo zaujal vás tento článok alebo už používate nosiče na bábätká, hoci aj inej značky? Som zvedavá na vaše odporúčania dole v komentároch.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

34 týždňov tehotná - nástup na materskú

Ktorý týždeň? 34 a 0 dní
Pribrala som/schudla som? Váha mi doma ukazuje o kilo viac ako včera na poradni, takže už naozaj neviem, koho je správna. Podľa tej u gynekológa som na tom rovnako ako minulý týždeň a podľa tej našej o kilo viac konkrétne 64,5 kg... Ale príliš sa mi nechce veriť tej mojej lebo podľa nej by som za 2 týždne pribrala 2 kilá a u gynekológa majú novú... Alebo len chcem veriť že som toľko nepribrala? Neviem. No môj pás meria 102 cm.
Tehotenské alebo detské oblečenie? pribudlo nám zas nejaké to nové detské oblečenie a mne už skôr do pôrodnice nohavičky po pôrode
Strie? áno :( na brušku aj pravom prsníku...
Spánok? posledné tri dni lepšie, inak prvá časť tohto týždňa bola opäť o tom, že som buď nemohla zaspať, bola hore v noci alebo skoro ráno
Najlepší moment týždňa? zas mám za sebou pár nákupov v obchodoch (Pepco, Kik, DM Drogerie...) ako aj online (H&M Home, Predeti.sk...) . Z toho čo mi už pribudlo sú prvé veci z kozmetiky, pôrodnú tašku mám takmer pobalenú, ale ešt…