Preskočiť na hlavný obsah

Kočík Gmini Grand pre maličkú


Tento týždeň v stredu nám prišiel kočík pre dcéerku. Je českej značky GMini Grand v odtieni Fuchsia a zlatou konštrukciou. Tento kočík je dvojkombinácia, ktorá sa dá prerobiť a teda nemusíte skladovať tú časť, ktorú nepoužívate. Dá sa k nemu kúpiť aj autosedačka v dvoch odtieňoch bledo alebo tmavo sivej, ktorú možno upevniť adaptérmi. Jedinou vecou, ktorou mi chýba je taška na kočík, ktorú si ale jednoducho nahradiť prebaľovacou taškou alebo klasickou kabelkou. Pridávam fotky detailov rovnako ako aj toho ako vyzerá kočík zložený, keď ho chcete dať do kufra auta. Jeho zloženie bolo jednoduché rovnako ako ho prerobíte z hlbokého na športový a naopak. Nedá mi tiež nespomenúť, že má  2 odpružené nafukovacia kolesá a 2, ktoré môžu ísť buď rovno alebo aj do strán.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo