Preskočiť na hlavný obsah

Miľníkové kartičky pre dievčatko z Tutuli-mutuli.sk


Dnes mám pre vás článok s mojim posledným nákupom cez internet, na ktorý ešte čakám. Sú to miľníkové kartičky pre bábätko - dievčatko, podobné ako mám teraz v tehotenstve. Tam som si síce z dvoch variantov nevybrala, ale na tejto stránke sú 3 - pre dievčatko, chlapca alebo neutrálne. Kedže čakáme dievčatko, vybrala som si dievčenské. Na každú kartičku možno zaznačiť dátum, kedy dosiahne dieťatko určitý miľník. Sú tam všetky dôležité udalosti života bábätka, pričom je možnosť si požiadať o nejaké extra. Ja som to skúsila a uvidíme či sa podarí - mala som záujem o kartu Dnes som oslávila Moje prvé Vianoce. Takže keď mi kartičky prídu domov, určite ich odfotím všetky spolu a neskôr jednotlivo pri bábätku a dám vám vedieť ako som bola spokojná.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo