Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy z Tesca, Pepca, Kiku a inde

Tesco

Včera a predvčerom som bola na nákupoch v Tescu a potom na ďalší deň v Pepcu, Kiku a DM Drogerií hlavne po baby box so zľavami a vzorkami pre tehotné/mamičky. Tu sú všetky moje nákupy hlavne dekorácií a pre našu maličkú:

Poháre Wifey a Hubby (manželka/ženička a manžel/mužíček), predávané po 1 ks

Tohtoročná veľkonočná kolekcia so zajačikmi

Taniere sú v dvoch veľkostiach a so sivým alebo zeleným lemom

Poháre sú opäť v dvoch farbách a v rôznych veľkostiach


Stojan na vajíčko natvrdo

Pepco
Ružový kvetináč v tvare ananásu (aj v bielej farbe)

Modrý kvetináč

Set 2 čeleniek

Set 2 čeleniek

Fľaša so slamkou (darček)

Ružová deka (darček)
Fotorámik (darček)

Kik
Bordové pončo

Set 5 vešiakov v 3 farbách

DM Drogerie
100ks kozmetikých utierok v balení s chutnými lamami

Veľkonočná darčeková taška

Ebay
Kniha Sophie Kinsella - The undomestic goddess

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo