Preskočiť na hlavný obsah

Recenzia na miľníkové kartičky pre bábätko zo stránky Tutuli-mutuli.sk


O necelý týždeň od objednávky mi prišli moje druhé miľníkové kartičky, tento raz nie tehotenské, ale pre bábätko. Sú zo stránky tutuli-mutuli.sk a moje konkrétne pre dievčatko, hoci ponúkajú aj pre chlapcov a neutrálne. Veľmi rada by som odporučila ich aj celú stránku, pretože mali možnosť doplnenia kartičiek vlastným textom, čo som sa rozhodla využiť a bolo mi nielen vyhovené, ale zostala som aj milo prekvapená. Žiadala som len jednu kartičku vymeniť za iný text aby ich bolo 26 ks, ako v pôvodnom balení, ale zaslali mi ich až 27. Konkrétne som mala záujem o kartu Dnes som oslávila svoje prvé Vianoce a tá prišla s obrázkom ihličnatého stromčeka. Určite sa teda oplatí investovať do nich tých 11 eur plus poštovné bolo myslím, že dve eurá na dobierku. Texty všetkých kartičiek si môžete pozrieť na fotkách v tomto článku. Pre inšpiráciu odporúčam sa opýtať ešte na kartičky Dnes som mala krst,  ktorá by mohla nahradiť pre mňa napríklad dnes som sa prvý raz kupkala. 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.