Preskočiť na hlavný obsah

Veľké nákupy z Predeti.sk


Za posledný týždeň som urobila 3 nákupy v obchode Predeti.sk, z toho dva cez internet a jeden na predajni. Dnes tu mám článok z tým, čo som si kúpila pre bábätko (a nabudúce ukážem druhú časť - pre seba do pôrodnice/po pôrode). Prečo som vlastne urobila toľko nákupov? Oplatí s asi ich rozdeliť z nasledujúcich dôvodov. 
1.Zľavové kupóny z knihy Sprievodca tehotenstvom sú platné len na predajni.
2.Na internete sú nižšie ceny ako na predajni.
3.Ak máte založenú kartičku na zľavy, za každých 50 eur, ktoré tam miniete máte zľavu 10% na ďalší nákup alebo za každých 100 eur 3 kupóny na 10%.
4.To nie je všetko, ak máte kartičku, dostanete aj ďalšie zľavy na jednotlivé produkty vaším emailom.
5.Za odmenu k nákupu som dostala aj 4 eurá dole pri nákupe nad 30 eur, ktoré sa dajú kombinovať so spomínanými 10%.


Ale teraz k samotným nákupom. Prvou a zároveň najväčšou vecou, korú som si kúpila je detská vanička Onda Evolution v šedej farbe, ktorá je vhodná do roka bábätka.  Na prvý pol rok je určená strana, kde bábätko leží a má hlavičku vo zvýšenej polohe a na druhý pol rok časť kde už sedí. Vanička má aj zabudovaný teplomer, bez ktorého nám najskôr prišla, ale potom nám ju do 2 dní vymenili na predajni.


Pri kúpaní ešte ostaneme, keďže ďalšou vecou bola osuška s kapucňou. Má fialovú farbu a sovičku na kapucni.


Potom tu mám set 3 látkových plienok, ktoré boli v rôznych kombináciách, ale tieto bodkovano-fialovo-srdiečkové ma zaujali najviac. Budem ich skôr používať pri kŕmení ako prebaľovaní.


A teraz tu mám tieto krásne obliečky z kolekcie Indiánka, o ktorej som minulý týždeň písala. Sú naozaj krásne a chcem si k nim zaobstarať ešte deku do kočíka.


Tu je ešte jeden pohľad na obliečky, kedže paplónik je naozaj veľký. Na začiatku necháme malú spinkať asi v zavinovačke a neskôr vo spacom vaku, ale uvidíme, ako sa jej to bude páčiť.


Ďalšou vecou, ktorú som kúpila je odsávačka do nošteka, ktorá funguje s vysávačom.


Do prebaľovacej tašky, ktorú ešte zatiaľ nemám (ale musím ešte kúpiť!) som kúpila voňavé sáčky na plienky, keď bude potrebné malú prebaliť niekde na návšteve alebo na verejnom mieste.


Kúpila som tiež sklenenú antikolikovú fľašu značky Avent, keďže som chcela mať popri kojení aj záložnú fľašu na čajík alebo ak nebudem môcť neskôr kojiť.


Potom tu mám 3kombináciu teplomera Chico, ktorý je vhodný na meranie pod pazuchou, orálne aj rektálne meranie.


A poslednou vecou pre bábätko je tento sprej Aquaint, ktorý je v skutočnosti dezinfekčná voda na cumlíky, fľaše, hračky ale aj na detské telo už od narodenia.


Zvyšok nákupov pre mňa do pôrodnice som sa rozhodla napísať v ďalšom článku, lebo mi medzi tým prišli ďalšie veci z inej stránky, ktoré by som k nim pridala. Takže v priebehu týždňa, ak nie aj zajtra určite pribudne aj to, čo si balím do pôrodnice okrem kozmetiky. Tú budem kupovať trošku neskôr, aby mala čo najlepšiu záruku spotreby.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.