Preskočiť na hlavný obsah

Náš budúci dom - vstupná chodba a kúpeľňa


Ahojte! Dnes mám pre vás článok s prvou miestnosťou nášho budúceho domčeka. Ale aby som nepredbiehala, začnime hneď pri vstupe do domu. Okrem vchodových dverí sme menili aj plastové okná. Tie sú bielej farby zvnútra aj zvonka a hneď v prvej miestnosti, ktorou je kúpeľňa spojená s wc sú dve malé. 


Hneď pri vstupe sa nachádzate na malej chodbe, z ktorej keď zabočíte doľava ste v kúpeľni a keď doprava idete do ostatných miestností domu cez dlhšiu chodbu. V tejto chodbe sme urobili podlahu, ktorá je totožná s tou v kúpeľni. Rozhodli sme sa pre dlažbu, ktorá bude ešte aj v kuchyni ale v inej farbe a inak bude zvyšok miestností mať plávajúcu podlahu.


A teraz k samotnej kúpeľni. Vybrali sme si do nej veľkú rohovú vaňu, pretože sprchový kút nie je nič pre nás, máme ho teraz v dome na poschodí a aj tak trávime radšej čas vo vani na prízemí u rodičov. K tomu neutrálna farba v kombinácií s kvetmi a už len zapáliť sviečky a máme postarané o romantickú náladu.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.