Preskočiť na hlavný obsah

Nový toaletný stolík


V sobotu som si objednala a v utorok som sa už mohla tešiť z nového toaletného stolíka, ktorý je zároveň aj môj prvý. Je zo stránky toaletnestoliky.sk a jeho názov na nej je Marie Thérése. Zo všetkých ma zaujal najviac nielen dobrou cenou, ale hlavne štýlom, na zásuvkách a zrkadle sú krásne ružičky, má presne ten tvár nožičiek nábytku aký sa mi páči a celkovo som ho už mala dávno vyhliadnutý, no po pôrode som sa rozhodla ním odmeniť. Poviete si, veď by ma mal odmeniť niekto iný ako manžel, ale tým, že som v nemocnici strávila mesiac aj pol, neschopná chodiť, som si povedala, že ak si ho nezaslúžim ja, tak kto potom? Celkovo mám v izbe nábytok s podobnými nožičkami z Jysku a to konkrétne nočný stolík a lavicu pred posteľ. Inak je zvyšok môjho nábytku - posteľ, šatníková skriňa, komody a postieľka s druhým nočným stolíkom tiež biela, akurát z toho patria do romantického štýlu ako vystihuje tento stôl len posteľ a postieľka a skriňu s komodami som sa rozhodla pretapetovať kvetinovou tapetou aby tiež ladili. Myslím, že čoskoro asi pridám článoks  tým ako vlastne teraz tá moja spálňa vyzerá, kedže som už od januára vydatá a pribudlo pár kúskov nábytku rovnako ako som premaľovala stenu a budete tak mať lepšiu predstavu, ako to teraz u nás vyzerá. Predsa len to už nie je viac detská izba, ale rodičovská spálňa.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.