Preskočiť na hlavný obsah

Nový toaletný stolík


V sobotu som si objednala a v utorok som sa už mohla tešiť z nového toaletného stolíka, ktorý je zároveň aj môj prvý. Je zo stránky toaletnestoliky.sk a jeho názov na nej je Marie Thérése. Zo všetkých ma zaujal najviac nielen dobrou cenou, ale hlavne štýlom, na zásuvkách a zrkadle sú krásne ružičky, má presne ten tvár nožičiek nábytku aký sa mi páči a celkovo som ho už mala dávno vyhliadnutý, no po pôrode som sa rozhodla ním odmeniť. Poviete si, veď by ma mal odmeniť niekto iný ako manžel, ale tým, že som v nemocnici strávila mesiac aj pol, neschopná chodiť, som si povedala, že ak si ho nezaslúžim ja, tak kto potom? Celkovo mám v izbe nábytok s podobnými nožičkami z Jysku a to konkrétne nočný stolík a lavicu pred posteľ. Inak je zvyšok môjho nábytku - posteľ, šatníková skriňa, komody a postieľka s druhým nočným stolíkom tiež biela, akurát z toho patria do romantického štýlu ako vystihuje tento stôl len posteľ a postieľka a skriňu s komodami som sa rozhodla pretapetovať kvetinovou tapetou aby tiež ladili. Myslím, že čoskoro asi pridám článoks  tým ako vlastne teraz tá moja spálňa vyzerá, kedže som už od januára vydatá a pribudlo pár kúskov nábytku rovnako ako som premaľovala stenu a budete tak mať lepšiu predstavu, ako to teraz u nás vyzerá. Predsa len to už nie je viac detská izba, ale rodičovská spálňa.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna