Preskočiť na hlavný obsah

Aký typ oblečenia kúpiť pre najmenšie bábätká

Praktické zapínanie

Mám tu dnes pre vás článok, v ktorom chcem porovnať body a dupačky na zapínanie od hora dole s tými, ktoré sa väčšinou rozopínajú len dole. V tehotenstve som sa osobne sústredila len na to čo je pekné, maximálne na sezónu, ktorú bude dcérka veci nosiť, ale nie na praktickosť. Pri najmenších detičkách a to nielen novorodencoch, sa vám zíde nielen 1 gombička pri krku, ale zapínanie aké možno nájsť na dupačkách. Jednoducho ich rozopnete, rozviniete, položíte na ne dieťa, zaviniete a zapnete. Rovnako praktické sú aj detské opaľovačky a pri dievčatkách aj šaty. Horšie je ak chýba zapínanie na body s dlhým rukávom, no mala som aj dupačky, ktoré boli rovnako pekné, no nepraktické.

Nepraktické zapínanie len dole na plienku
Spomínané nepraktické dupačky

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.