Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy oblečenia pre našu maličku z Tesca, Pepca a Takka

F&F Kids

Ahojte! Dnes mám pre vás článok aj jednu novinku. Začnime teda tým, čo som kúpila. Kedže v šatníku našej dcérky chýbalo viac vecí navrch tričiek ako sú svetríky či mikiny (na tie som v letnom období zabudla), kúpili sme jednu mikinu na zips a svetrík na gombičky v Tescu. Na mikine sa mi páčil detail akoby vyčnievajúceho trička spod nej vo forme volániku, čím vôbec nevyzerá športovo, ale romanticky.

F&F Kids
Ďalší obchod, kde sme sa zastavili bolo Pepco a tam som nakúpila za necelé 3 eurá hneď dve veci! Naozaj zbožňujem nákupy v tomto obchode. Prvou z nich je toto body Cuddles & Milk, čo v preklade znamená Objatia a Mlieko. Manžel ma už chcel vyhrešiť, že hore nemá gombičku, keď malú obliekame a vyzliekame a ide to ťažšie, ale tento materiál sa dá veľmi dobre natiahnuť. Mimochodom tyrkysovú milujem. 

Pepco
Nuž a z Pepca ešte nemám žiadnu farebnú plienku, až na túto so zajačikmi. Tento typ plienok nepoužívame ako biele, keď malá grcká mliečko, ale, napríklad cez kočík, keď príliš svieti slniečko (samozrejme s tým, že tam prúdi vzduch cez menší otvor, ktorým na malú zároveň vidíme).

Pepco
Posledným obchodom, kam sme šli bolo Takko, kde som nakupovala pre malú druhý raz (akosi stále chodím do tých mojich obľúbených Tesca a Pepca, občas objednávam z H&M a niečo máme aj z Reserved, plus z druhej ruky po kamarátkach). Neviem čím to je, ale vždy tam nájdem niečo krásne ako je aj tento top so strapcami a k tomu ešte v tyrkysovej farbe.

Takko
 A nakoniec niečo pre mamičku, hoci aj to súvisí s malou a presnejšie s kojením. Potrebovala som pyžamo alebo nočnú košeľu s dlhým rukávom a zároveň gombičkami a padla mi do oka táto károvaná fialová.

F&F
Nuž a spomínanou novinkou je predplatné časopis Mama a ja, ktorý som si tiež kúpila a už aj objednala. Je naň totiž 40% zľava a tak ore tie mamičky, ktoré si tento mesiac ešte nekúpili alebo neplánujú kúpiť tento časopis je tu rada aby ste ušetrili tiež 9 eur čo je vlastne akoby 4 a pol čísla časopisu zadarmo. Túto zľavu možno využiť aj pre budúcu mamičku, mamičku v pôrodnici ako darček k narodeniu bábätka alebo k narodeninám či meninám mamičky.


Dúfam, že sa vám článok páčil a zajtra sa môžte tešiť na ďalší.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.