Preskočiť na hlavný obsah

Recenzia na vaňu pre bábätká Onda Evolution


Keď som kupovala vaňu, tak som chcela aby rástla s mojim dieťatkom a nemusela som k nej nič dokupovať. Tým myslím ležadlo, ktoré tejto vani nechýba. Rovnako ako ani teplomer na meranie teploty vody. Táto vanička je vhodná pre deti do cca 1 roka (závisí od hmotnosti a výšky bábätka). Prvú polovicu roka alebo dovtedy kým dieťatko nevie sedieť sa používa ležadlo na fotke vľavo. Potom druhú polovicu prvého roka alebo keď už dieťatko ovláda sedenie časť vpravo. Na ľavej strane je tiež miesto na položenie mydielka, sprchového gélu, peny do kúpeľa či šampóna. Teplomer vody možno vidieť v strede vaničky. Túto vaňu je možné dať na samostatne predajný stojan, jeho cena bola však príliš veľká a radšej ju dám na stôl. Druhou možnosťou je kúpiť stojan na klasickú vaňu, ale my máme sprchový kút. V tomto prípade potom možno využiť zátku, ktorou voda vytečie z tejto vaničky rovno do veľkej vane. Možno ju kúpiť aj v iných farbách ako sú  ružová, modrá, zelená... Túto vaničku môžem odporučiť, páči sa aj mame, ktorá pri nás mala klasickú vaničku a dokonca aj manželovi, ktorý býva pri všetkých tých mojich nákupoch rôznych (ne)potrebných vecí občas skeptický. Občas sa naozaj oplatí investovať a táto vanička je údajne taliansky výrobok, no či ho nevyrobili v Číne je druhá vec. Robila som v Talianskom obchode, ale to že Taliani výrobok navrhnú ešte neznamená, že ho aj vyrobia.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo