Preskočiť na hlavný obsah

Organizér na plienky do tašky na kočík


Včera mi prišiel tento krásny organizér na plienky do tašky na kočík, ktorú zároveň používam ako svoju prebaľovaciu tašku. Tá však potrebovala trošku organizácie, pretože veci pre bábätko sa miešali s tými mojimi. Pozerala som teda na Sashe.sk rôzne druhy a zaujali ma viaceré, najmä však od Kreatívky Mejky. Bolo ťažké si vybrať, ale nakoniec som sa rozhodla pre tento indiánky vzor, ktorý je vhodný pre dievča rovnako ako aj pre chlapca. Líšky, stany, lapače snov, pierka a šípky v tyrkysovo-bielo-hnedej kombinácií ma oslovili. Chcela som niečo čo bude mať hravý vzor pre maličkú, nech ju to osloví a zároveň to bude roztomilé aj podľa mňa. Pozrime sa naň teda bližšie...


Po odopnutí dvoch cvočkoch sa vám ukáže celý obsah organizéra. Zmestíte tu vlhčené obrúsky, plienky, krém na zadoček, môžte tam zavesiť cumlík a je tam tiež vrecúško na zips.


Hravý dizajn s aopakuje aj vo vnútri, ale je doplnený bodkami na tyrkysovom a bežovom podklade.


Vlhčené utierky majú svoj otvor na jednej strane organizéra.


V strede je miesto na krém na zadoček.


Výrobok je zo 100% bavlny a dá sa tiež oprať.


Som rada, že som mohla podporiť Slovenského výrobcu :)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo